O Nas

 

Restauracja Klasyczna S.C. Tadeusz Słowik –  istnieje od 1990 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług gastronomicznych. Profesjonalizm firmy potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.

Od 25 lat z powodzeniem działamy na rynku gastronomicznym.

Firma nasza specjalizuje się, w organizacji wszelkiego rodzaju imprez masowych (powyżej 100 uczestników). Byliśmy głównymi organizatorami największych balów sylwestrowych, studniówek, oraz zjazdów koleżeńskich, w których jednorazowo uczestniczyło od 300 do 1200 osób.

W celu odpowiedniej obsługi posiadamy specjalistyczne wyposażenie techniczne : bemary elektryczne, warniki elektryczne, pojemniki izotermiczne, podgrzewane blaty oraz nakrycia stołowe, eleganckie naczynia, sztućce i materiały do dekoracji stołów.

Magicznymi dekoracjami i światłem zamienimy każde miejsce w fantastyczną salę balową. Przeszkolona i wykwalifikowana kadra kucharska i kelnerska zapewni Państwu smakowite menu, miłą i fachową obsługę.

Posiadamy właściwe zezwolenia w zakresie organizacji imprez masowych. Dysponujemy odpowiednim zapleczem kuchennym na terenie miasta, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych posiłków (temperatura, świeżość, smak).

 

Firma prowadzi:  sprzedaż posiłków (wyżywienie całodobowe) oraz organizuje:

 • bankiety
 • spotkania towarzyskie
 • kameralne kolacje
 • przyjęcia i imprezy okolicznościowe
 • sprzedaż wyrobów garmażeryjnych własnej produkcji
 • usługi cateringowe
 • wesela
 • imprezy integracyjne dla firm
 • studniówki
 • bale
 • konferencje
 • prezentacje, premiery produktu
 • szkolenia, seminaria

 

Prowadzimy obsługę cateringową miedzy innymi w Hali Sportowej MOSiR gdzie możemy obsłużyć  około 500-1000 osób, sali Zakładów Cukierniczych LU Polska oraz innych obiektach na terenie miasta i poza nim.

Organizujemy spotkania, bankiety dla Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego, Wojska i innych instytucji, liczne studniówki i uroczystości weselne

Firma prowadzi również szeroką działalność charytatywną. Wspiera Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, zespoły sportowe, wycieczki.

Stosujemy system rabatów w zależności od wielkości zamówienia oraz dla stałych odbiorców.

 

Naszą działalność prowadzimy w:

 

RESTAURACJA KLASYCZNA  funkcjonuje od 1990r. Może poszczycić się doskonałą kuchnią oraz ciepłą i miłą atmosferą. Oferuje bogate menu, w którym dominuje kuchnia polska i staropolska a serwowane dania wyróżniają się niepowtarzalnym smakiem. Klimatyzowana sala może pomieścić ok. 100 osób i jest w pełni przygotowana do organizacji wszelkiego rodzaju imprez i spotkań. Restauracja miała okazję gościć znakomitości ze świata kultury, muzyki, polityki min. Prezydenta Lecha Wałęsę, Aleksandra Kwaśniewskiego, i wielu innych. Systematycznie organizuje wieczorki poetyckie połączone z muzyką klasyczną. Niepowtarzalna atmosfera w restauracji, mistrzowska obsługa, a przede wszystkim doskonała kuchnia powodują, że Restauracja Klasyczna jest bezkonkurencyjnym miejscem do biesiadowania i odpoczynku.

Zapraszamy pon – niedz.
w godzinach 8.00 – 22.00

 

 

ZAKŁAD GASTRONOMICZNY przy ul. Piekarskiej

Oferuje wyroby garmażeryjne własnej produkcji.

 

Klimatyzowana sala jest w pełni przygotowana do organizacji wszelkiego rodzaju imprez i spotkań, takich jak: Wesela, Spotkania, Bale sylwestrowe itp.

 

Zapraszamy w dni robocze w godzinach 13.00 – 17.00

Jarosław ul. Piekarska 4.

 

 

 

SKLEP GASTRODOM

Oferuje wyroby własnej produkcji:

– sałatki,  – ciasta,  – wyroby garmażeryjne – oraz inne artykuły spożywcze.

 

Zapraszamy pon. – sob. w godzinach 6.00 – 20.00

 

 

BUFETY

Bufety w PWSZ oraz Liceum Ogólnokształcącym w Jarosławiu

Zapraszają na: dania zimne oraz posiłki gorące.

Z-A-P-R-A-S-Z-A-M-Y